Antinikotínový program pre fajčiarov

Antinikotínová terapia:
V poslednej dobe sa prístroj BICOM stále viac využíva ako podporná metóda pri odvykaní od fajčenia v mnohých krajinách. Uvedenou terapiou Vám pomôžeme pri odvykaní od fajčenia.

Ako to funguje?

Dôležité základy nasledujúceho myšlienkového modelu biorezonančnej terapie sa potvrdzujú prostredníctvom najnovších poznatkov v kvantovej fyzike a v biofyzike.


Podľa poznatkov kvantovej fyziky majú častice ako vlnový, tak aj časticový charakter. To znamená, že každá substancia - tak aj každá bunka, každá časť tela, ale aj vírusy, baktérie, toxíny, nikotín, decht atď. majú elektromagnetické vyžarovanie. Každá substancia má svoju určitú typickú frekvenciu s úplne individuálnou charakteristikou.
Pomocou prístroja Bicom je do tela vysielaná zrkadlovo obrátená elektromagnetická frekvenčná vzorka nikotínu a dechtu. V dôsledku tohto procesu sa urýchli detoxikácia od nikotínu a ďalších záťažových látok. Tie sa rýchlejšie uvoľňujú z tkanív do voľnej formy a preto je dôležité po terapii zvýšiť prísun tekutín - najlepšie neperlivých nápojov. Dochádza k uvoľneniu nikotínu z receptorov chuti a eliminuje sa tzv. nikotínový hlad.
Táto metóda potláča fyzickú závislosť (abstinenčné príznaky a tzv. nikotínový hlad). Zároveň dochádza k eliminácii vplyvu pasívneho fajčenia (tzn. vdychovanie cigaretového dymu nevyvoláva chuť na cigaretu).­

Pred a po terapii:

Nedoporučujeme pred terapiou akokoľvek fajčenie obmedzovať.
Celý proces trvá približne 30 min, je úplne bezbolestný a bez vedľajších účinkov. Môže sa mu podrobiť každý fajčiar bez ohľadu na množstvo vyfajčených cigariet.
Chuť na nikotín mizne ihneď alebo do niekoľkých hodín po zákroku. Nutnosť fajčenia sa druhý deň ráno väčšinou už nedostavuje.
Aj napriek veľmi vysokej účinnosi tejto metódy je potrebné následne podporiť úspešnosť svojou sebakontrolou a zodpovednosťou, pretože biorezonancia neodstráni motorické návyky a sociálne zlozvyky (t.j. káva - cigareta atď.), ktoré si fajčiar vypestoval v priebehu fajčenia.

Preto doporučujeme:

 

• odstrániť zvyšné cigarety zo svojho dosahu
• odstrániť popolníky, zapaľovače
• na miesta, kde najviac dochádzalo k fajčeniu umiestniť žuvačky, oriešky a iné
• piť veľa nealkoholických nápojov 2 - 3 litre denne (výrazným zvýšeným prísunom tekutín do tela dochádza k vylučovaniu toxických látok z tela)
• neskúšať účinky antinikotínovej metódy so zapálenou cigaretou po ukončení terapie (aj tá vedie postupne späť k návyku)

V prípade ťažkostí (recidívy) je možné absolvovať antinikotínovú terapiu opakovane, pre ďalšiu návštevu použite odovzdaný registračný kupón (v prípade potreby - druhý zákrok do 30-tich dní je zdarma).

Galéria

bicom, biorezonancia, biorezonancna terapia, alergie, prestat fajcit, depresia, bolesti, stres